Bazény Marimex

Bazén se stává neodmyslitelnou součástí zahrad. Důvodů může být hned několik. Například soukromí při koupání, snadná dostupnost či příznivé pořizovací ceny některých typů bazénů. Zchlazení v průzračné vodě a opalování na nafukovacím lehátku se v odpoledním žáru jednoduše máloco vyrovná. Rozhodnout se pro výstavbu zapuštěného bazénu ale není tak snadné a zároveň není možné vybudovat jej rychle. Alternativou plnohodnotného koupání se v tomto případě mohou stát nadzemní bazény. Nenechte se však zmýlit, nejedná se o nafukovací brouzdaliště pro děti, ale o důstojnou náhradu zabudovaného bazénu. Na trhu aktuálně najdete nadzemní bazény s bytelnými konstrukcemi, plechovými dílci a pevnými foliemi.

Bazén Tampa

Bazén s nafukovacím lemem je aktuálně nejprodávanějším a nejžádanějším nadzemním bazénem na trhu. Bazén Tampa vyniká velmi snadným sestavením, stačí pouze nafouknout prstenec, který dodává bazénu tvar, a začít napouštět. Stoupající sloupec vody už sám vypne stěny bazénu. Díky absenci kovových prvků je i vysoce bezpečný.

» Prohlédnout bazény Tampa «

 

Bazén Florida

Bazén Florida sestává ze stabilní ocelové konstrukce se zavěšenou bazénovou folií. Vzhledem k širokému výběru rozličných rozměrů a hloubek přináší uspokojení i pro ty nejmenší. V mělkých bazéncích se o své ratolesti nemusíte bát. Pro dospělé existují kruhové varianty bazénů Florida o maximální šíři až 7,3 a hloubce 1,3 metru.

» Prohlédnout bazény Florida «

 

Bazén Orlando

K bazénům stojícím venku napříč ročními obdobími patří Orlando s pevnou plechovou konstrukcí. Lze vybírat z různých šířek a hloubek. Největší Orlando dosahuje šíře 4,5 metrů a hloubky přes jeden metr, pro souvislé plavání jsou to již poměrně dostačující parametry.

 

» Prohlédnout bazény Orlando «