• Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Image
My slavíme, vy soutěžíte

My slavíme, vy soutěžíte

Slavíme 25 let existence společnosti Marimex na trhu a na oslavu bychom rádi pozvali i vás, naše zákazníky. Jako vstupenka vám postačí účtenka za nákup produktu Marimex. Jejím prostřednictvím se vám otevírají dveře do světa výroční soutěže a luxusních výher.

Více o hře

2 500 šancí na výhru

2 500 šancí na výhru

Soutěží se o více než 2 500 cen v celkové hodnotě 2 500 000 korun. Zapojit se do soutěže o osobní automobil KIA, zahraniční zájezdy od Blue Style, produkty Marimex či vstupenky na festival Prima Fest nikdy nebylo tak snadné. Registrujte účtenku a jste ve hře!

Prohlédnout ceny

Zapojte se do hry právě teď

Zapojte se do hry právě teď

Pro zařazení do soutěže zakupte produkt Marimex a vyplňte číslo pokladního dokladu a vaše osobní údaje do registračního formuláře. Pak už jen stačí mít trochu štěstí při týdenním slosování či v hlavním soutěžním kole a v případě výhry se prokázat platnou účtenkou.

Registrovat účtenku

NOVINKY

Last minute účast v soutěži Vyhraj s Marimex

Směřujeme do cíle, ale vyhrát lze i na poslední chvíli. Nakupte zboží Marimex, uschovejte účtenku a vyměňte ji za jednu z našich skvělých cen! Blíží se poslední základní losovací kolo s více než 500 šancemi na výhru. Zároveň na všechny, kteří se zapojili, nebo ještě zapojí do soutěže, čeká slosování o hlavní výhry v podobě zahraničních zájezdů k moři od Blue Style a osobního automobilu Kia cee’d SW. Hrajeme už jen do 30. 6. 2018!