• Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Image
My slavíme, vy soutěžíte

My slavíme, vy soutěžíte

Slavíme 25 let existence společnosti Marimex na trhu a na oslavu bychom rádi pozvali i vás, naše zákazníky. Jako vstupenka vám postačí účtenka za nákup produktu Marimex. Jejím prostřednictvím se vám otevírají dveře do světa výroční soutěže a luxusních výher.

Více o hře

2 500 šancí na výhru

2 500 šancí na výhru

Soutěží se o více než 2 500 cen v celkové hodnotě 2 500 000 korun. Zapojit se do soutěže o osobní automobil KIA, zahraniční zájezdy od Blue Style, produkty Marimex či vstupenky na festival Prima Fest nikdy nebylo tak snadné. Registrujte účtenku a jste ve hře!

Prohlédnout ceny

Zapojte se do hry právě teď

Zapojte se do hry právě teď

Pro zařazení do soutěže zakupte produkt Marimex a vyplňte číslo pokladního dokladu a vaše osobní údaje do registračního formuláře. Pak už jen stačí mít trochu štěstí při týdenním slosování či v hlavním soutěžním kole a v případě výhry se prokázat platnou účtenkou.

Registrovat účtenku

NOVINKY

Seznamte se s hlavní výhrou

Představujeme vůz Kia cee‘d Sportswagon, kombinaci vzhledu sportovního kupé a funkčnosti kombi. Celá řada atraktivních prvků vnější i vnitřní výbavy zajistí dostatek prostoru pro komfortní život uživatelů. Unikátní design vyniká z každého úhlu díky prémiovým xenonovým světlometům pro denní svícení a zadním svítilnám. Atraktivní přístrojová deska s měkkým povrchem byla navržena s ohledem na potřeby řidiče a intuitivní ovládání veškerých funkcí. Čitelnost přístrojů zvyšuje displej TFT LCD s vysokým rozlišením, orientace je usnadněna teplým světlem dekoračního osvětlení bezpočtu promyšlených detailů. Volant lze nastavit výškově i podélně. Přední sedadla mohou být vyhřívaná, zároveň je na dosah moderní dvouzónová klimatizace. Dokonalý první dojem prohloubí už jen bližší seznámení s vlastnostmi vozu. Nechte touto se atmosférou pohltit osobně. Zapojte se do soutěže a staňte se majitelem nového vozu Kia cee’d SW.